«3 must do» в Уганді разом із Extreme Party
Уганда. Хоча ми й об'їздили півсвіту, але до Уганди у нас особлива любов. Це просто розрив шаблонів та стереотипів, вибух фарб та адреналіну. Кожен активний мандрівник просто зобов'язаний «намалювати цю зірочку на своєму фюзеляжі». Так ми відчуваємо цю країну в цілому. Але крім цього відчуття, в Уганді об'єктивно є речі, які можна віднести до унікальних на нашій планеті.
На наш погляд їх три, але нам трудно розставити ці речі за значимістю, тому замість «номер один», скажімо один із «must do» в Уганді - це рафтинг на Нилі. Таке! можна спробувати тільки в парі-трійці місць світу. Уявляєте собі пороги 4-6 категорії складності на річці розміром з Дніпро?! П'ятиметрові хвилі розкидають рафтерів при перевороті, як фокусник карткову колоду. І при цьому все досить безпечно, що дуже дивно для таких могутніх порогів.
Наступний «must do екшн» – це похід і сходження на Пік Маргерита в Рувензорі. Легендарні Місячні Гори, з дитячих спогадів про «Копи Царя Соломона» та кінофантазій про Юрський Період, можна сміливо назвати одним із найкрасивіших місць у світі! Це справжня насолода спогляданням і жирний видобуток для фотографів. Крім того, Маргерита 5109м – це справжнє альпіністське сходження на третій в Африці п'ятитисячник, технічне – із застосуванням кішок, льодорубів та іншого спорядження, (представляєте, по льодовику на простим і непростим для доступного для доступу). підходом до снаряду» з всіми ознаками експедиції.
Ну і ще один (зауважте не «третій») – можливість зустрітися з гірськими горилами-сільвербеками. Таке важко забути чи порівняти з чимось. Це справжнє спілкування з прибульцями, або паралельними світами. Адже, коли ви подивіться в очі цим могутнім створінням, ви більше не зможете назвати їх тваринами. Таке можливе лише на маленькому клаптику нашої планети на кордону трьох країн Уганди, Руанди та Конго.
Все інше: кукурудзяне пошо, місцеву «картоплю пюре» з бананів матоке, восьмикілограмові ананаси, перетин екватора, крокодилів, слонів, бегемотів, джунглі та пустелі, строкаті базари, дивовижні дикі люди і чорний смак іншого, але справжнього життя.
Програма заходу:
-
День 1
Прибуття в Ентеббе. Оформлення візи. Переїзд до Джинджи (близько 2,5 години). Розміщення у кемпінгу Адрифту над Нілом – бунгало або намети з ліжками. Поспимо, якщо вдасться (залежить від часу прильоту). Після сніданку старт о 9.00-11.30. Тривалість близько 4 години, пороги 4-5 категорії. Ланч на рафтингу. Повернення до бази. Відпочинок на березі Нілу. Ніч у кемпінгу Адріфт.
-
День 2
Переїзд у Форт Портал (близько 6-8 годин). Транс Уганда з усіма витікаючими... Це наше ноу-хау замість Касесі. Традиційну душну і запорошену дірку Касесі навіть нема чого порівнювати з передгірним «швейцарським» містечком, та ще й на 1700 м, що зовсім не зайве в акліматизації. Ніч у готелі Тревелерс Інн чи подібний.
-
День 3
Відвідування нац. парку Семлики (гейзери, мавпи, конголезькі джунглі), танці племені пігмеїв (близько 7 годин). Пігмеї, чесно, жалюгідне видовище. Вони, як і кенійські масаї, влаштовують шоу для туристів, але, на відміну від тих, повністю деморалізовані забороною полювання – своє генетичне призначення. Ланч у Форт Порталі. Продовження акліматизації, відпочинок, підготовка до гір. Ніч, ще одна на 1700м, у готелі Тревелерс Інн чи подібний.
-
День 4
Купівля гумових чобіт (ми вирушаємо в «Місце Звідки Приходить Дощ»). Трансфер до села Ньякаленгіджа (близько 2 годин). Підготовка до старту, оформлення документів у нац. парк, наймання носіїв (це окреме шоу) і т.д. (близько 2 годин) Перехід до притулку Ньябітаба 2680м, (5 годин) у черевиках. Ніч у притулку.
-
День 5
Перехід до притулку Джон Мате 3515м (6-7 годин). Перехід у чоботях. Ніч у притулку (наметах). Довгий, тяжкий день, переходимо річку Буджуку, бамбук, чагарники, початок лобелій.
-
День 6
Перехід до притулку Буджуку 4075м (5-6 годин). Перехід у чоботях. Болота Нижній і Верхній Біго Бог, Нижній – по містках, Верхній – до пояса. Дуже красиво!!! Перед притулком – озеро Буджуку, дуже гарне та топке. Цей день – це вже справжні Рувензорі, навіщо всі приходять сюди. Ніч у притулку (у наметах).
-
День 7
Перехід до притулку Олена (4545м 3-4.5 години) – круто вгору, наприкінці по качалках. Акліматизаційний вихід на початок льодовика (за ситуацією). Відпочинок перед штурмом Перехід у чоботях. Ніч (точніше вечір) у притулку (у наметах). Притулок маленький, тісний – справжній штурмовий. Увечері на заході сонця бувають приголомшливі види на Парк Юрського Періоду.
-
День 8
При нормальній погоді та стані учасників штурм вершини Маргерита (качалки, одягаємо кішки, пологий льодничок, ребро, дюльфер, крутий льодничок, бастіончик, жумар, сходи та вершина 5109м), (5-9 годин), (черевики, кішки, системи, льодоруби , спускові та жумари). Після штурму відпочинок, сніданок близько години. Перехід до притулку та озера Кітандара (4000м), (4 години). Перехід у черевиках (чоботах). Дико красиво! З іншого боку озера – Конго. Ніч у притулку (у наметах).
-
День 9
Перехід до притулку Гай Йомен, 6:00. Відразу від притулку підйом на перевал Фрешфілда (4200м) – круто, брудно, коріння та качалки. За перевалом – болото та запаморочливий спуск. Джунглі, бурелом, водоспади, місцями по руслу. Дуже красиво!!! Перехід у чоботях. Ніч у притулку Гай Йомен (у наметах), на березі теплої (себто не крижаної) річки.
-
День 10
Спуск до воріт парку, спочатку до притулку Ньябітаба (4.5 год), перехід у чоботях. Далі до воріт парку 3 години, можна в черевиках. Завершальні формальності (40хв), завантаження в машину, переїзд в Касесі 1.5 год. Ніч у готелі Спрінгс Інтернешнл або подібне.
-
День 11
Переїзд в Ентеббе пошопитися і переночувати ближче до аеропорту в готелі Софія. У нас є багато всяких факультативних пригод на цей день, якщо дорога виявиться легкою та швидкою, а у вас залишаться моральні сили ще щось сприймати.
-
День 12
Виліт на Батьківщину.
що потрібно знати перед подорожжю:
Вакцинація:
- Від жовтої лихоманки - обов'язково мати сертифікат
- Від малярії обов'язковий прийом профілактичних засобів (фансидар, почати за тиждень до від'їзду по півтаблетки два рази на тиждень, для лінивих допускається по 1 таб. на тиждень, закінчити приймати через три тижні після повернення) або делагіл – дві таблетки 1 р тиждень
Необхідне спорядження:
- Одяг на температуру до - 10 (на вершині): досить тепла термобілизна (наприклад, полар-стрейч), пара флісових речей (краще теплих - дабл-полар) та мембранна курточка, на найхолодніший випадок – лижний костюм на синтепоні, товсті вовняні або спеціальні шкарпетки для сходження
- Для рафтингу: пара шортів та футболок, купальний костюм (плавки), легкі штани для вечора, сандалі або легкі кросівки
- Для сходження потрібні кішки, льодоруб та страхова система, 3 карабіна, спусковий та підйомний пристрій
- Рюкзак на 60-80 л для носія та невеликий штурмовий на маршрут для речей першої необхідності. Накидки від дощу для обох наплічників
- Спальний мішок перед вершиною порядку мінус 1-3
- Налобний ліхтарик
- Бажано «пінопопу» - підстилку для сидіння на камінні
- Накидку від дощу або мембранний костюм типу Gore-Tex
- Темні окуляри (скляні або спеціальні гірські) та крем від сонця
- Обов'язково! Палиці для трекінгу (лижні або спеціальні телескопічні)
- Термос, не скляний 0.5-0.7 літрів
- Ложку, миску, кухоль, ніж
- Можна взяти трохи коньяку (або улюбленого спиртного)
- Комплект особистих медикаментів для ваших специфічних випадків
- Високі гумові чоботи (або можна взяти в оренду на воротах національного парку)
-
Країна
Уганда
-
регіон
Африка
-
Вид відпочинку
Сходження
Рафтінг
Екскурсія -
Рівень підготовки
Базовий
-
Лідери групи
Тальнов Андрій
-
Розмір групи
6-8 осіб
-
Тривалість
12 днів
-
Строки проведення
За набором групи
-
Нитка маршруту
Ентеббе – Джинджа – Рафтинг на Білому Нілі – Форт Портал – Нац. парк Семлики - Сходження на пік Маргерита - Касесе - Ентеббе
- Всі трансфери відповідно до програми
- Харчування згідно програми
- Проживання у двомісних номерах у готелях за програмою
та в наметах на горі - Оплати національних парків
- Групове спорядження для трекінгу, сходження та сплаву
- Сервіс провідників та носіїв
- Супровід російськомовним гідом
- Підбір оптимального авіаперельоту
- Консультації щодо підбору "правильного" спорядження
- Страхування
- Перельоти з вашого міста в Ентеббе і назад
- Оплата віз до Уганди (50$)
- Гроші на кишенькові витрати, напої
- Особисте спорядження для сходження (кішки, льодоруб, страхова система, карабіни, підйомний і спусковий пристрій)
- Обіди та вечері у містах
- Чайові (близько $80-120 за маршрут)
- Відвідування парку з горилами ($500)
- Витрати, не зазначені у програмі (сувеніри та інші радощі)
Організатор зберігає за собою право змінити програму
за умовами безпеки, або форс-мажорними обставинами (що не залежать від організатора).
Організатор не відповідає за події третіх осіб чи організацій,
якось: авіакомпанії, місцева влада відвідуваних держав, опозиція тощо.
ЧОМУ З Extreme party?
-
БІЛЬШ 130 СХОДІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ
-
У НАС ПРОЗОРОВА ВАРТІСТЬ БЕЗ ПРИХОВАНИХ ДОПЛАТ
-
НЕБІЛЬШІ ГРУПИ, У СЕРЕДньому 6 ЛЮДИНА
-
МИ ДОБРЕ ЗНАЄМО МІСЦЯ В ЯКІ ОРГАНІЗУЄМО ТУРИ
-
КОЖНА ГРУПА ДОСЯГНЕ ЦІЛІ
-
ТІЛЬКИ МИ ГАРАНТУЄМО ВІДМІННИЙ НАСТРІЙ