Мото тур у Гімалаях. Королівство Мустанг.Тибетське плато. Непал - Екстрім Партія

МОТО ЕКСПЕДИЦІЯ ЧЕРЕЗ ГІМАЛАЙСЬКИЙ ХРЕБЕТ В КОРОЛІВСТВО МУСТАНГ З EXTREME PARTY

Серед безлічі сучасних видів активного відпочинку є один за своїм особливо вирізняється і сягає корінням в дуже давні часи - це мотоподорожі. Далеко мандрівник мандрував на коні. Дух таких мандрів живий і в наш час, тільки кінь сталевий, а суть та сама. Мотоцикл також потрібно любити, доглядати, годувати, сідати у сідло та кріпити сумки у дорогу. На мотоциклі, як і на коні, у дорозі відчуваєш по-справжньому навколишній світ, вітер, простір. Не закриваючись від цього бляшанками, стеклами і кондиціонерами сучасних карет. Запрошуємо вас у світ мототуризму. У царство Мустанг. Заповідний «уламок» Тибету на території Непалу.

Ми були першими у світі мотомандрівниками, які змогли проникнути на мотоциклах до королівства Мустанг за відсутності доріг. І повністю проїхали його до кордону з Тибетом (Китаєм), піднявшись на плато Тибету. Також нашим був і другий у світі гурт, який пробився в Мустанг на мотоциклах.

У рамках туру ми подолаємо єдине у світі місце, де можна проїхати мотоциклами біля підніжжя восьмитисячника, та ще й так близько до вершини! Перетнемо Гімалайський хребет у серце Гімалаїв - долину річки Калігандакі, при цьому проїдемо найглибшою ущелиною у світі - близько 6000м! Прокотимо прямо біля підніжжя восьмитисячника Дхаулагірі (8167м.), де максимально близько зможемо спостерігати вершину з трьох сторін кілька днів! Також, перед нами буде восьмитисячник Аннапурна та багато інших семи та шеститисячників, які ми побачимо дуже близько. І звичайно ми насолодимося приголомшливим, різноманітним оглядовим виглядом Гімалайського хребта та нагір'я Тибету. У Мустангу ми поринемо у справжній незайманий Тибет у мініатюрі. Зовсім інші пейзажі, люди, культура та природа - нагір'я Тибету. Проїдемо дуже дикими місцями і дуже екстремальними дорогами. Перетнемо кілька перевалів 4000м. Відвідаємо багато буддистських об'єктів і стикнемося з культурою, що дуже відрізняється від основного Непалу - Тибетською.

Загалом у нас буде просто величезне розмаїття - і природне, і культурне, і дорожнє. Від тропічних передгір'їв на півдні до високогір'я Тибету на півночі. Від Непальської культури з індуїзмом до Тибету з буддизмом. Від асфальтових зелених серпантинів з цивілізацією до дикого бездоріжжя високо в горах у глухих та безлюдних місцях. Снігові гіганти, гірські хребти, високогір'я, чудові каньйони, найкрутіші гірські дороги, річки та маса Гімалайської екзотики будуть постійними нашими супутниками! Столиця королівства Ло Мантанг знаходиться на високогірному плато на висоті близько 4000 м, прихованим за сімома перевалами, гірськими річками та глибокими ущелинами. Більшість історичних пам'яток та сіл знаходяться на висоті понад 3 тисячі метрів. Стародавні тибетські селища, древні монастирі буддистів і ченці в них. Відхідний, але ще існуючий соціально-сімейний уклад - поліандрія (багатомужність). Небесне поховання (розчленування та згодовування птахам).

Так, ми побуваємо особисто в цих місцях та поспілкуємося з цими людьми у нашому мототурі! І звичайно сам виїзд на плато Тибету, та ще й на мотоциклах, близько 5000м, і види з нього навколо на Гімалаї - взагалі не передати словами. Одним словом, Дах світу. Неповторне та незрівнянне ні з чим місце на Землі. На Землі ще збереглися куточки, де давня спадщина, унікальна культура, самобутність і дух вічності не зникли під довгими руками сучасної модернізації та глобалізації. Верхній Мустанг – одне із таких дивовижних місць нашої планети. Стародавня земля, що пережила безліч потрясінь століть, але зберегла унікальну культурну спадщину. Поки що можемо встигнути…. «цивілізація» до Мустанга вже підходить.

Ціна:4950 USD

Програма заходу:

 • День1

  Катманду 1400м - Покхара 800м
  Ранковий ранковий приліт у Катманду 1400м. Зустріч в аеропорту гідом Віталієм Цаліковим.
  Трансфер на мікроавтобусі Тамель (туристичний район) на сніданок, якщо встигнемо перед перельотом в Покхару.
  Переліт у першій половині дня Катманду – Покхара.
  Трансфер до готелю.
  Розміщення в готелі. Прогулянка Лейк Сайдом (туристичний район).
  Знайомство з мотоциклами, джипами, персоналом, що супроводжує.
  Пробні тестові поїздки на мото та авто техніці.
  Збори перед ранковим стартом.
  Вечір у прекрасній Покхарі.
  Можна поплавати на човнах по озеру Фева, посидіти у місцевому мотобарі, рокбарі, погуляти Покхарою. Для довідки - Лейк Сайд (тур райончик Покхари) ще з 70-х - центр хіпі і досі колоритне "тусувальне" місце.
  Вечірня прогулянка Покхарою.
  Ніч у готелі.

 • День 2

  Покхара 800м - Татопані 1200м.
  Старт на мото та джипах у Гімалаї!
  З ранку піднімемося на мотоциклах на видову точку селище Саранкот із величним неймовірним краєвидом на Гімалайський хребет.
  Далі перша половина дня проходить цікавою гірською дорогою (асфальт) через масу непальських селищ і пишноти передгір'їв Гімалаїв.
  Дорогою відвідаємо проїдемося і пройдемося найдовшим підвісним пішим мостом в Непалі.
  Один із найдовших у світі.
  Перехоплює подих.
  У другій половині дня почнеться гірська ґрунтовка в красивій ущелині річки Калігандакі вже з безліччю пилу, бруду, каміння тощо. Поринаємо в Гімалайський хребет.
  Увечері поринаємо у гарячі джерела.
  Ніч у гестхаузі.

 • День 3

  Татопані 1200м - підніжжя 2300м восьмитисячника Даулагірі 8167 м - Кагбені 2800м.

  Дуже насичений день!
  Перетнемо Гімалайський хребет! Екстремальна гірська ґрунтовка, бездоріжжя та броди. Запаморочливі види гарантовані – водоспади, у тому числі величезний Рупсі Чаара, різноманітність природи, ущелини та грандіозна краса восьмитисячників Дхаулагірі та Аннапурни. Дхаулагірі буде дуже близько до нас. Привал на видовій точці з приголомшливим оглядом Даулагірі та його льодовика. Грандіозна річка Калі Гандакі постійно з нами.

  Перетинаємо Головний Гімалайський хребет найглибшою у світі ущелиною! Глибина близько 6 км! При цьому рухаємось прямо біля підніжжя Даулагірі! До гори можна дістати рукою у прямому значенні слова! Відкривається найкрасивіше розширення долини Калігандаки з фантастичними краєвидами! Місцями дорога відсутня, їдемо прямо дном долини перетинаючи багато рукавів річки вбрід. Даулагірі протягом дня відкривається із трьох сторін. Семитисячник Нілгірі також буде прямо перед нами. Селища, будівлі та люди набувають вигляду тибетських. Основна частина Гімалайського хребта залишається позаду. Природа повністю змінюється - починається нагір'я Тибету!

  Досягаємо мальовничого селища Кагбені де нас вже зустрічатиме чернець буддизму Тибету з Ломантанга - Пунчок, Кхьянце Лама. Чудова та унікальна людина. Просто промінь сонця. І Пунчок супроводжуватиме нас наступні дні по всьому Мустангу.
  Вечір спілкування з Пунчок.
  Ніч у гестхаузі.

 • День 4

  Кагбені 2800м - підйом до Торанг Ла до 4500м - Муктінатх 3800м.

  Вже в компанії ченця Пунчка продовжимо рух Тибетським нагір'ям!

  З Кагбені ми починаємо підйом у Муктинатх. пейзажі Тибету навколо виглядають неземними. Загалом дивовижні види знову гарантовані! У нас відкриється найкрасивіший вид на гігантську улоговину - піший перевал Торанг Ла 5450 м. Піднімемося до перевалу мотоциклами до висоти 4300-4500м і зробимо привал на чай з приголомшливою видовою точкою на Гімалаї. На спуску в Муктинатх буде екстремальний ендуро шлях кам'яними крутими стежками з перетином величезного пішохідного мосту над великою і глибокою ущелиною. Відвідаємо Муктинатх, місце священне і для індуїстів, і для буддистів. І пройдемо 108 святих джерел.
  І проведемо вечір у чудовому гестхаузі та спілкуванні у Майтреї та Ніри.
  Ніч у гестхаузі.

 • День 5

  Муктинатх 3800м – перевали 4000м – Гамі 3500м.
  Дуже насичений день. Перевали з неймовірним панорамним оглядом із висоти 4000м.
  Реєструємо спец перміти в королівство Мустанг і вперед!
  Починаємо рухатися територією королівства Мустанг і Тибетським нагір'ям! Дорога складна - підйоми, урвища, кам'янисті осипи. Місцями дорога дуже екстремальна! Природа та види знову дуже змінюються та захоплюють дух! Також трапляються явні ознаки древнього океанського дна. Можна знайти скам'янілих молюсків (віком лише 100 млн років). Вообщем дивовижні види знову гарантовані!
  Вечір уже в місцевому колориті Тибету.
  Ніч у гестхаузі.

 • День 6

  Гамі 3500м - перевали 4000м - Царанг 3600м Ло Мантанг 3800м.
  Дуже насичений день.
  Наш шлях до столиці Ло Мантанг знову пройде перевалами – 4000м. Види з перевалів – фантастичні! Місцевість з приголомшливими видами нагір'я Тибету і Гімалайського хребта, заїдемо в дивовижно екзотичні гірські селища. пейзажі Тибету навколо виглядають просто неземними. Відвідаємо дорогою найдовшу молитовну стіну, найдавніші ступи. Видові точки Гімалайський високогірних краси. У селищі Царанг відвідаємо найдавніший монастир та колишній королівський палац.
  І заїдемо в дуже далекій, дикій і глухій частині навіть для тих країв до найдавнішого монастиря Мустанга.
  Далі шлях дуже диким високогір'ям до перевалу Вітрений 4000м. З якого вже нам відкриється понад приголомшливий вид на Ломантанг з околицями та плато Тибету. І Гімалайський хребет буде вже в нас за спиною. Попереду тільки Тибет та небо.
  Ніч у розкішному королівському палаці. Найкращий готель у Ломантанзі та у всьому Мустангу.

 • День 7

  Ло Мантанг 3800м Ло Мантанг 3800м.
  Ми у столиці Мустангу.
  Проведемо весь день у столиці найдавнішого королівства та відвідаємо масу найцікавіших пам'яток.
  Найдавніші монастирі, спілкування з ченцями, побуваємо біля Пунчка будинку, прогулянки Ломантангом.
  І найунікальніший момент всього туру - Пунчок зробить для нас буддистський містичний обряд Пунжа.
  Ми особисто присутні на обряді, отримаємо благословення і освятимо наші особисті речі.
  Ніч у королівському палаці.

 • День 8

  Ло Мантанг 3800м - плато Тибету 4700м, кордон з Китаєм - Чосер - Ло Мантанг 3800.
  Здійснимо поїздку на плато Тибету на перевал Кора Ла 4660м на кордон з Тибетом/Китаєм.
  Найдальша і найвища точка нашої подорожі.
  І найкульмінаційніша.
  Монах Пунчок знову здійснить для нас обряд Пунжа прямо на плато Тибету під небозводом Гімалаїв.
  Види просто понад приголомшливі - нам відкриється величезний огляд і Гімалайського хребта і плато Тибету! На зворотному шляху відвідаємо найдавніші рукотворні печери у селищі Чосер віком 2800 років! І монастир зі школою. Поспілкуємось із юними ченцями учнями. Вечірні прогулянки Ло Мантангом.
  Ніч у королівському палаці.

 • День 9

  Ло Мантанг 3800м - табір яків 4300м - Ло Мантанг 3800м.
  Ще один день у краю Тибету. Зробимо мото джип похід у високогірний табір пастухів яків та іншими дивовижними околицями Ло Мантанга.
  Доторкнемося ще більше з дивовижною культурою Тибету, побутом, життям і краєм.
  У її ще більш дикому вигляді.
  Поп'ємо в таборі яків справжнього чаю Тибету і скуштуємо місцеві страви.
  Також можна на згадку з цього місця придбати унікальну річ саме від яків.
  Далі відвідаємо місце, де відбувається Небесне Поховання, місцевий вид поховання.
  Можливо вдасться побувати на службі та зустрінеться зі спадкоємцем короля.
  І перед заходом сонця можна зробити мото і піше сходження на вершину 4500м до руїн найдавнішої фортеці.
  Ця вершина - чудова видова точка на 360 градусів на всю Гімалайську округу Ломантанга, плато Тибету і гігантську панораму Гімалайського хребта.
  Супер видове місце.
  Найграндіозніше у тих краях. Дух захоплює повністю.
  Прогулянки Ло Мантангом.
  Ніч у королівському палаці.

 • День 10

  Ло Мантанг 3800м - Муктинатх 3800м
  Повертаємося з Мустангу до Непалу. Знову маса перевалів по 4000м і екстремальна гірська дорога з приголомшливими супер видами Гімалаїв.
  Вечір в обстановці як удома та теплому спілкуванні з Майтреєю та Нірою.
  Ніч у гестхаузі.

 • День 11

  Муктинат 3800м - Калопані 2300м.
  Знову перетинаємо Гімалайський хребет!
  Частину шляху проїдемо новою зовсім іншою дорогою з перетином річки Калі Гандакі пішохідними мостами. І заїдемо в дуже автентичні непальські не туристичні селища величними хвойними гімалайськими лісами. І у нас буде восьмитисячник Даулагірі та льодовик з нових видових точок! Також місця з новим видом на восьмитисячник Аннапурна! І семитисячник Нілгірі побачимо з нових видових точок! Ми часто рухаємося прямо дном долини Калі Гандакі і перетинаємо річку.
  Ночуємо в унікальному місці звідки відкриваються чудові краєвиди на вершини та масиви снігових восьмитисячних сестер королів Даулагірі та Аннапурна.
  Ніч у гестхаузі.

 • День 12

  Калопані 2300м - Покхара 800м.
  Зворотний шлях красою Гімалайських передгір'їв.
  Фініш мотоциклів та джипів.
  Урочистий вечір у Покхарі.
  Ніч у готелі.

 • День 13

  Покхара – Покхара.
  Або запасний день. Оскільки гори є горами. Ми їдемо складними гірськими краями і можлива затримка в горах через зсуви, обвали, не прохідні броди, відсутність дороги і т.п. і т.д..
  Вільний день у Покхарі з відпочинком після приголомшливої ​​мотоподорожі. І просто релакс - Покхара для цього чудово підходить. Відвідаємо найцікавіший величезний гірський музей присвячений Гімалаям та гірничим сходженням, Непалу та його народностям та культурі. Так само заїдемо на Буддистську Ступу Світу та прогулянки шопінг Покхаром. - Додатковими розвагами на вибір за бажанням за повної допомоги в організації. Польоти на малих літаках, мото дельтапланах, парапланах над Покхарою та Гімалайським хребтом. Рафтінг по річках. Прогулянки на човнах по озеру.
  Ніч у готелі.

 • День 14

  Переліт ранковий Покхара 800м - Катманду1400м.
  Вечірній виліт із Непалу.
  Знову здійснимо найцікавіший і захоплюючий політ уздовж Гімалайського хребта. У Катманду у нас можливо залишиться час на шопінг сувенірних магазинів Тамеля.
  Виліт додому.
  Частку Гімалаїв відвозимо назавжди з собою у своєму серці.

список необхідного спорядження: 

 • Посвідчення водія!!!
 • Мотошолом. Бажано відкритий зі склом та козирком
 • Мотозахист – обов'язковий. Наколінники та вся черепаха
 • Гарні зручні мотоботи. Ближче до кросових та хард ендуро.
  Будь-які ендурно-дорожні чобітки слабкі та не підходять
 • Мотоперчатки
 • Кросівки – як взуття для привалів та пішої ходьби містами та селищами
 • Пов'язка на обличчя від дорожнього пилу – буфало або хустка\бандану
 • Невеликий рюкзак (25-35 л), їде з мотоциклістом на спині, для води, фото\відео та іншого дріб'язку
 • Дощовик, або щоб зовнішні куртка\штани захищали від дощу
 • Великий рюкзак або турсумка (70-80л), їде у джипі супроводу. Сумка зручніша
 • Куртка вітрозахисна (капрон, gore-tex), типу мембранної
 • Штани вітрозахисні (капрон, gore-tex), типу мембранні
 • Куртка з півартеку (флісу)
 • Штани з півартеку (флісу)
 • Футболки
 • Штани легкі
 • Шкарпетки х/б – 2-3 пари
 • Шкарпетки теплі - 2 пари
 • Кепка від сонця з козирком
 • Шапочка (вовна, polartec)
 • Сонцезахисні окуляри
 • Ліхтарик налобний
 • Обов'язково взяти комплект особистих медикаментів плюс додатково з таблетками від гірника Діамокс
 • Сумочка ("ксивник") для документів та грошей
 • Крем сонцезахисний – тільки для обличчя
 • Гігієнічна губна помада – саме сонце та вітрозахисна!
 • Рушник, мило, зубна щітка та паста
 • Серветки вологі
 • Електричний "трійник" для одинарних розеток, щоб підключити кілька споживачів
 • 5 фотографій паспортного формату. Одна з фотографій повинна бути з собою при отриманні візи до аеропорту Катманду
 • Плавки/шорти для посиденьок у гарячих джерелах

* Це список узагальнений і буде індивідуально з кожним учасником уточнюватись.

 • Країна

  Непал

 • регіон

  Гімалаї

 • Вид відпочинку

  Мототур

 • Рівень підготовки

  Середній

 • Лідери групи

  Віталій Цаліков

 • Розмір групи

  Від 6 осіб

 • Тривалість

  14 днів

 • Строки проведення

  22 квітня – 05 травня 2020 р.

 • Нитка маршруту

  Катманду – Покхара – Татопані – Кагбені – Муктинатх – Гамі – Ломантанг та околиці – Тибетське плато

У вартість входить
 • Супровід досвідченим гідом Екстрім Партії Віталієм Цаліковим
 • Тур - 14 днів (їздових 11)
 • Максимально розширена збільшена програма маршруту та місць відвідувань
 • Мотоцикли Honda CRF – 250 інжекторні або подібні (11 днів)
 • Запасний мотоцикл
 • Дослідний механік мотоциклами, він же підмінний водій мотоцикла при необхідності
 • Бензин для мотоциклів
 • Джип супроводу з водієм (11 днів)
 • Джип везе наш багаж, запчастини, бензин тощо(на їздові дні)
 • Якщо буде пасажир чи водій учасник у джипі – то джип підвищеної комфортності
 • Непальський досвідчений супроводжуючий гід, він же помічник з багатьох питань і він підмінний водій мотоцикла при необхідності (на їздові дні)
 • Тибетський монах Кх'єнце Лама, приголомшлива людина, супроводжуватиме нас по Мустангу
 •  
 • Екскурсії по програмі в Покхарі
 • Екскурсії по програмі в Ло Мантанзі
 • Всі перміти та дозволи, включаючи перміт 550$ у Мустанг
 •  
 • Готелі у Покхарі, два місні номери
 • Гестхаузи за маршрутом, два місні номери
 • Сніданки в готелях
 • 4 ночі у шикарному королівському палаці, готелі високого рівня в Ло Мантанзі
 • Всі трансфери за програмою
 • Внутрішні перельоти Катманду - Покхара, Покхара-Катманду
 • Всі дорожні податки та збори
У вартість не входить
 • Міжнародний переліт до Непалу і назад (приблизно 600$)
 • Харчування (20 - 25$ на день)
 • Віза до Непалу (35$ в аеропорту)
 • Чаєві нашим непальцям (200$ на 1 непальця від усієї групи, їх буде у нас 4 особи, тобто 800 від усієї групи)
 • Запорука за цілісність мотоцикла – 500$ (запорука буде повернена, якщо мотоцикл повернеться без пошкоджень. Мотоцикл потрібно берегти від пошкоджень, особливо зовнішніх. Пошкодження віднімаються із застави)
 • Особисті витрати
 • Додаткові розваги в день відпочинку в Покхарі та інші, що не входять в програму

Організатор зберігає за собою право змінити програму за умовами безпеки, або форс-мажорними обставинами (що не залежать від організатора).
Організатор не відповідає за події третіх осіб чи організацій, якось: авіакомпанії, місцева влада відвідуваних держав, опозиція тощо.

ЧОМУ З Extreme party?

 • БІЛЬШ 130 СХОДІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ

 • У НАС ПРОЗОРОВА ВАРТІСТЬ БЕЗ ПРИХОВАНИХ ДОПЛАТ

 • НЕБІЛЬШІ ГРУПИ, У СЕРЕДньому 6 ЛЮДИНА

 • МИ ДОБРЕ ЗНАЄМО МІСЦЯ В ЯКІ ОРГАНІЗУЄМО ТУРИ

 • КОЖНА ГРУПА ДОСЯГНЕ ЦІЛІ

 • ТІЛЬКИ МИ ГАРАНТУЄМО ВІДМІННИЙ НАСТРІЙ