Ладакх маленький Тибет - Екстрім Партія

Подорож Ладакх разом з Extreme Party

Ладакх - «країна перевалів», найвище гірське плато Індії, розташоване за сніговими перевалами заввишки від 2750 м. до 7672 м. Великого Гімалайського Хребта, що межує з Тибетом. Назва «країна перевалів» невипадкова, оскільки перекладатися «Ла» – перевал, «Дакх» – країна. Ладакх іноді називають "Малим Тибетом" через схожість з культурою та природою Тибету. З 1842 року і по сьогодні Ладакх входить до складу індійського штату Джамму і Кашмір, складається з двох районів - Лех і Каргіл. Лех - адміністративний центр, що на заході межує з Пакистаном, а на півночі з Китаєм. Через своє становище, у минулому Ладакх відігравав важливу стратегічну роль. Коли Індія здобула незалежність, штат Джамму і Кашмір став яблуком розбрату між Індією та Пакистаном. Пакистанська армія зуміла захопити більшу частину території Ладакху. Через його землі проходили торгові шляхи, буддійські пілігрими заснували храми на своєму шляху з Індії до Тибету.

У 50-х роках Китай перекрив торгівлю, що проходить через його територію в Ладакх. У 60-х роках розгорівся індокитайський конфлікт, внаслідок якого Ладакх втратив більший шматок своєї території на сході. Тоді ж Пакистан поступився Китаю частиною Каракорумського тракту, який пролягає спірною територією. З того часу було ще багато прикордонних ускладнень, і до 1974 року область була закрита для відвідування іноземцями. Зараз Ладакх відкритий, але не вся територія доступна для іноземних туристів, є місця, для відвідування яких потрібна спеціальна прикордонна перепустка (перміт), а також зовсім закриті, куди не пускають. "Гарячою" точкою протистояння Індії та Пакистану на території Ладакха став льодовик Сіачен на північному сході регіону. В даний час Ладакх активно бореться за відокремлення від штату Джамму та Кашмір.

Для вас ми приготували унікальну та незвичайну програму. Це найцікавіша подорож для любителів пригод. Щодня по максимуму наповнений подіями культурного, духовного, пригодницького, дикого життя та оздоровчого туризму. У програмі нашого туру на вас чекають екскурсії стародавніми монастирями в компанії досвідченого гіда. Ви відвідаєте найбільший та найкрасивіший буддійський монастир Тикси – Гомпа на висоті 3600 м., побачите мідну 12-метрову статую Будди в комплексі Ше – Гомпа, у монастирі Хеміс побуємо у музеї та відвідаємо Гомпу – місце, медитації ченців. Щоб побачити красу Ладакха, ми вирушимо в трекінг по дивовижним і найкрасивішим долинам незайманої, дикої природи. Наш маршрут лежить через високогірні перевали та неосяжні долини. Ми познайомимося з жителями долини Марка, побуваємо на землі кочівників Харнака, Чампа, побачимо найкрасивіше гірське озеро Цо Морірі, перейдемо незліченною кількістю високогірних струмків і річок.

Ціна:1650 USD

Програма заходу:

  • День 1

    Ранковим рейсом з Делі ми вирушаємо до столиці Ладакха місто Лех. Летіти 1 годину 20 хвилин, ближче до Леха з'являються засніжені гори, вид на Каракорумський та Гімалайський хребти заворожують.
    Саме в місті Лех починається наша дивовижна подорож до «Малий Тибет». Тут ми проведемо кілька днів для акліматизації, відпочинемо та відвідаємо найцікавіші місця. Після прибуття до Леха, знайомимося з гідом та іншими учасниками експедиції. Переїжджаємо до попередньо заброньованого готелю, розміщуємось у затишних номерах, відпочиваємо після польоту. Проводимо вечір, вечеряємо в ресторані кухнею Тибету. Дізнаємося всі деталі про майбутню подорож, задаємо гідам питання, що залишилися. Ніч у готелі. Вечеря включена

  • День 2

    Екскурсійний день у Лех (3500 м)

    Після сніданку ми вирушимо на екскурсію стародавніми монастирями.
    Почнемо з відвідування комплексу Ше-Гомпа (3415 м.), розташованого на пагорбі, приблизно 15 км. від Леха. Палац Ше був побудований царем Делданом Намгьялом на початку 17 століття нашої ери, зараз це руїни, а тоді був резиденцією королівської родини. У той же час, за межами палацу, за вказівкою царя був побудований і Монастир – на згадку про його батька. У цьому монастирі ми побачимо головну пам'ятку – мідну 12-метрову статую Будди Шакьямуні.
    Далі, ми відвідаємо один із найбільших та найкрасивіших буддійських монастирів школи Гелугпа Тикси – Гомпа (3600 м.). Вигляд дванадцятиповерхової будівлі справді вражає. Дивлячись на монастир знизу, здається, що він наче спускається з вершини пагорба – фантастичне видовище.
    Їдемо далі мальовничими місцями на нашу наступну зупинку - монастир Хеміс - Гомпа (3510 м.), який знаходиться приблизно в 45 км. на південь від Леха. Монастир розташований у прекрасній долині, оточеній найчистішими струмками, що виходять на довгі стіни Мані. Ми побуємо в найцікавішому музеї монастиря, відвідаємо Гомпу – місце, медитації ченців.
    Увечері вечеря з місцевою родиною.
    Повертаємося в Лех, відпочиваємо та готуємось до треку. Ніч у готелі. (Сніданок та вечеря включено)

  • День 3

    Переїзд до старту треку – село Шанг Сумдо (3670 м)

    Після сніданку ми залишаємо Лех і вирушаємо на авто в мальовничий Марцеланг (3350 м.) - Найкрасивіший зелений оазис, розташований за кілька метрів від берега річки Інд. Тут ми, можливо, побачимо таких рідкісних тварин як сніговий барс, вовк Тибету, вівці Тибету і золотий орел. Весь шлях (2-3 години) ми їдемо по річці, вид околиць зачаровує. Приїжджаємо до невеликого села Шан Сумдо – звідси починається наш трек. Зупинка на ланчі. У другій половині дня акліматизаційна прогулянка у чудову долину Шанг Чу (близько 3 годин). Повертаємося в наш табір, де нас чекатиме смачна вечеря. Відпочиваємо, їмо, п'ємо смачний чай. Ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 4

    Початок треку. Перехід Шанг Сумдо – Ларце (4600 м, 7 км, близько 6 годин)

    Після сніданку піднімемося по ущелині Шанг і насолодимося чудовим краєвидом скель. Потім пройдемо через невелике село Чогдо, перетнемо кілька річок і дістанемося до села Ларце. Тут ми зупинимося на ніч. Увечері вечеря та ночівля в наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 5

    Перехід Ларце - Тхачунгц (4250 м) через Конгмару Ла (5274 м) (6-7 годин, 12 км)

    Після сніданку, ми вирушаємо до Тхачунгца. Крутий підйом веде нас до перевалу Конгмар Ла (5274 м.). З перевалу відкривається захоплюючий краєвид на північну сторону Кангьяссе (6400 м), Занскар та Каракорум. Потім ми спускаємося на пасовище з Наймалінгу, де жителі з долини Марка влітку пасуть овець, кіз та яків. Тхачунтсе знаходиться далеко від долини на березі річки Марка, на висоті 4250 м. Тут відпочиваємо, увечері вечеряємо і залишаємося на ніч. Ночівля у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 6

    Перехід Тхачунгц - Якрупал (4600 м, 8 км, 5-6 годин)

    Рано-вранці, відпочивши після вчорашнього підйому, снідаємо і вирушаємо в дорогу. З Тхачунгц ми йдемо вниз по долині Лангтанг, доки вона не розділиться, перетинаємо річку і прямуємо по долині вліво вздовж річки Лангтанг Чу. Стежка приводить нас у долину Якрупал. Жителі сусіднього села Марха використовують долину як пасовища для овець, яків та коней. Тут ми зупинимося на ніч. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 7

    Перехід Якрупал - Залунг Карпо Ла (5160 м) - Хар (4100 м, 10 км, 5-6 годин)

    Після сніданку залишаємо Якрупал, йдемо через долину до перевалу Залунг Карпо Ла (5160 м). З вершини перевалу насолодимося захоплюючим краєвидом на Занскарський хребет і на найвище плато у світі – Плато Чанг Танг, що веде далеко до Тибету, і відомо як земля кочівників. Стежка вниз крута, ми перетнемо річку кілька разів, перш ніж дістанемося кемпінгу Хара, який буде нашим будинком на сьогодні. Тут ми поїмо і відпочинемо, а також, подивимося палац Хара, вірніше те, що від нього залишилося (зовнішній огляд). Він розташований на пагорбі над кемпінгом, у ньому колись жив цар Харнак. Харнак – «чорний замок» у Ладакх. Руїни цього колишнього королівства, як і раніше, стоять. Кажуть, що кочівники в Даті є нащадками людей, які мешкали в Харі, і що вони чомусь переїхали в Дат три чи чотири покоління тому. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 8

    Перехід з Хар-Дат (4200 м, 11 км, 5-6 годин)

    Сьогодні ми маємо чудову прогулянку широкими долинами. Після сніданку ми залишимо гостинний Хар і вирушимо до села Дат. Ідемо вузькою стежкою, яка приведе нас у прекрасну долину. У Танцзе-Сумдо долина ділиться на дві частини. Ліва приведе до Дата, а права у Занскар. Дорогою ми побачимо кілька кочових таборів, поселення з кам'яних хатин та зимового штабу для кочівників у Харнаку. Кочівники Харнака - яскраві та радісні люди, які разом зі своїми яками живуть тут із жовтня по грудень та з березня по червень. У Даті є монастир, і коли мешканці села знаходяться далеко від Дата, одна чи дві людини катаються на конях кожен другий день, щоб запалити тут свічку. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 9

    Перехід Дат - Яр Ла (4950 м) - Лунгмо Че (4000 м, 9 км, 5-6 годин)

    Після сніданку залишаємо Дат і вирушаємо далі. По дорозі ми виходимо на широке плато Чангханг і йдемо довгою, широкою, красивою долиною, оточеною пагорбами. Після підйому ми дістанемося Яр Ла заввишки 4950 м. Навесні кочівники переміщаються з усіма своїми тваринами у бік Зари, і це може бути незабутнє видовище, адже караван може складатися з 30-40 сімей. Далі пройдемо перевал і спустимося в Лунгмо Че. Тут серед краси гір та пагорбів у нас ланч та відпочинок. Увечері вечеря та ніч у наметовому містечку в оточенні засніжених гір, якісь пасуть і зоряного неба. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 10

    Перехід Лунгмо Че - Зоря (4250 м, 11 км, 6 годин)

    Після сніданку із поселення Лунгмо Че вирушаємо до Зари. Дорога веде по горбистих схилах до іншого поселення – Ягану, яке належить кочівникам – харнакам і є кам'яними хатинами. Дорогою зупиняємось на ланч та відпочинок. Далі прямуємо за маршрутом до Зари - літньої штаб-квартири кочівників у Харнаці. Якщо ви поїдете сюди, ви, швидше за все, вітатиметеся численними чашками вершкового чаю і, ймовірно, будете запрошені в чорні намети кочівників, пошиті зі шкіри яків. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 11

    Перехід Зара - Понганагу (4600 м, 12 км, 6 годин)

    Після сніданку стежкою перетинаємо шосе Маналі-Лех, наш шлях лежить у найкрасивішу долину Понганагу, де розташоване солоне озеро Цокар, яке сягає 8 км. у найширшій точці та близько 28 км. в довжину. Місце мальовниче, довкола дика природа, де можна зустріти і бабака та диких ослів, також тут зустрічається багато різних порід птахів. Тут ланч, відпочинок. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 12

    Перехід Понганагу - Нуручан (4300 м, 10 км, 6 годин)

    Ранок починається з чудової прогулянки берегами озера Цокар. У Ладаксі Цокар означає «біле озеро» через сольове родовище на його берегах. Снідаємо і вирушаємо далі в дорогу до долини Нуручан. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 13

    Перехід Нуручан - Гьямар Барма (5100 м, 14 км, 7-8 годин)

    Після сніданку вирушаємо в дорогу, залишаємо долину Нуручан і вирушаємо в долину Гьямар Барма. Дорога займе близько 7-8 годин, дійдемо до перевалу, потім спустимося в Раджункару, де, можливо, зустрінемо кілька кочових поселень. Перекусимо і далі в дорогу. Перетнемо невелику протоку і нарешті дістанемося в долину Гьямар Барма. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 14

    Перехід Гьямар Барма - Гьямар (5200 м, 7 км, 3-4 години,)

    Після сніданку виходимо в дорогу, дорогою переходимо через перевал Карце Ла (5402м) і стежкою спускаємося вниз у долину Гьямар. Тут відпочиваємо, їжмо, гуляємо. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 15

    Перехід Г'ямар - Корзок (4500 м, 9-11 км, 6-7 годин)

    Після сніданку виходимо на маршрут. Сьогодні ми маємо пройти через найвищий перевал на маршруті - Ялунг-Ньяу-Ла (5445м). З перевалу відкривається чудовий краєвид на долину Рупшу та озеро Цо Морірі. Далі стежка веде вниз у невелике село Корзок, яке знаходиться на березі озера. Біля озера можна зустріти стадо кіз та величезних яків, оскільки в цьому регіоні мешкають кочівники Чанпа.
    Якщо залишаться сили, у цей день можна прогулятися до Корцоцького монастиря, який був збудований у 19 столітті, головна його пам'ятка – статуя Будда Шакьямуні (зовнішній огляд). Цей регіон справді гарний своїми гірськими пейзажами долини Рупшу та чудовою, недоторканою, дикою природою. Увечері вечеря та ніч у наметовому таборі. (Сніданок, обід та вечеря включено)

  • День 16

    Переїзд до Леха (3500 м, 215 км, 7 годин)

    Сумно залишати цей захоплюючий світ, але настав час повертатися до Леха. Вранці, після сніданку, ми, насолодившись красою природи на озері, залишаємо село Корзок і їдемо в Лех. Тривалість дороги приблизно 7 годин – 215 км. Приїхавши в Лех, відпочиваємо, їжмо, гуляємо містом, займаємося шопінгом і насолоджуємося прощальною вечерею. Ніч у готелі. (Сніданок та вечеря включено)

  • День 17

    Виліт додому

    Ранковий трансфер до аеропорту. Виліт додому 07:00

СПИСОК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ:

  • Невеликий рюкзак (35-50 літрів)
  • Килимок (каремат)
  • Спальний мішок
  • Накидка від дощу
  • Гірські черевики (шкіряні трекінгові)
  • Трекінгові палиці-телескопи
  • Великий рюкзак (80-90л)
  • Куртка вітрозахисна (капрон, gore-tex)
  • Штани вітрозахисні (капрон, gore-tex)
  • Куртка з півартеку
  • Штани з півартеку
  • Штани трекінгові
  • Шорти футболки / сорочки з довгим рукавом - 2шт
  • Шкарпетки х/б - 3-4 пари
  • Шкарпетки вовняні - 2-3 пари
  • Сандалії
  • Кепка від сонця з козирком
  • Шапочка (вовна, polartec)
  • Кросівки
  • Рукавички
  • Сонцезахисні окуляри
  • Ліхтарик налобний (краще Petzl)
  • Термос
  • Крім від засмаги
  • Гігієнічна губна помада
  • Рушник
  • Кошти особистої гігієни
  • Індивідуальні ліки
  • Країна

    Індія

  • регіон

    Ладакх

  • Вид відпочинку

    Трек

  • Рівень підготовки

    Вище середнього

  • Лідери групи

    Стас Хорольський

  • Розмір групи

    12 осіб

  • Тривалість

    17 днів

  • Строки проведення

    09 Серпня - 25 Серпня

  • Нитка маршруту

    Лех-трекінг Хеміс - озеро ЦоМорирі - Лех

У вартість входить
  • Супровід гідом Екстрім Партії
  • Розміщення у готелі у Лех у двомісних номерах зі сніданком
  • Проживання на треку в наметах
  • Послуги кухарів, погоничів в'ючних тварин
  • Всі переїзди згідно програми
  • Перміт та інші необхідні дозволи
  • Харчування: у м. Лех - сніданки та вечері, на треку - триразове харчування
  • Підбір оптимального авіаперельоту
  • Консультація та підбір «правильного» спорядження
  • Страхування
У вартість не входить
  • Авіапереліт до Делі та назад (близько 500-650 дол)
  • Переліт Делі-Лех-Делі (близько 350 дол)
  • Індійська віза - 80 дол
  • Харчування: пара незакритих обідів (близько 50 дол)
  • Чаєвий обслуговуючий персонал - 50 дол з учасника

Організатор зберігає за собою право змінити програму за умовами безпеки, або форс-мажорними обставинами (що не залежать від організатора).
Організатор не відповідає за події третіх осіб чи організацій, якось: авіакомпанії, місцева влада відвідуваних держав, опозиція тощо.

ЧОМУ З Extreme party?

  • БІЛЬШ 130 СХОДІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ

  • У НАС ПРОЗОРОВА ВАРТІСТЬ БЕЗ ПРИХОВАНИХ ДОПЛАТ

  • НЕБІЛЬШІ ГРУПИ, У СЕРЕДньому 6 ЛЮДИНА

  • МИ ДОБРЕ ЗНАЄМО МІСЦЯ В ЯКІ ОРГАНІЗУЄМО ТУРИ

  • КОЖНА ГРУПА ДОСЯГНЕ ЦІЛІ

  • ТІЛЬКИ МИ ГАРАНТУЄМО ВІДМІННИЙ НАСТРІЙ