Дитячий табір у Карпатах - Екстрім Партія

Дитячий табір у Карпатах.

Канікули, які діти будуть згадувати із захопленням.

Уявіть собі дитяче дозвілля , в якому у дитини не те що часу на ігри та гаджети не буде, а просто бажання навіть заглядати у телефони. Так-так, наша програма настільки насичена і цікава, що через тиждень ваша дитина проситиме залишитися ще.

Наші інструктори живуть туризмом і із задоволенням діляться своїми знаннями та вміннями з дітьми. І, звичайно ж, відповідають за їхню безпеку. Однак, якщо у вас є бажання супроводжувати свою дитину, або приїхати до нашого табору всією сім'єю – ми будемо тільки раді. З нами цікаво буде як дітям, так і дорослим.

Дати табору:

1-а зміна: 13- 20.06

2-а зміна: 20- 27.06

3-я зміна: 11- 18.07

4-а зміна: 18- 25.07 

5-а зміна: 08- 15.08 

6-а зміна: 15- 22.08

Мнеджер, тел.: 067-410-63-31 (Viber; Telegram, WhatsApp) 

Ціна:8500 грн/2 недели; 9800 грн/1 неделю

Програма заходу:

 • День 0

  Зустрічаємося з учасниками на київському залізничному вокзалі та вирушаємо у захоплюючу подорож.
  Перший пункт призначення – Івано-Франківськ.

 • День 1

  Прибуття до Івано-Франківська, зустріч з рештою учасників групи та прямуємо до Карпат. Дорогою зупинимося помилуватися водоспадом у Яремчі та ближче познайомитися між собою.
  Наступна зупинка – Верховина: тут буде наша база. До обіду у дітей час оселитися, розібрати речі, зателефонувати батькам та поспілкуватися з новими знайомими.
  Під час обіду учасники слухають інструктаж щодо правил поведінки у горах, на воді, у лісі. Після – вирушаємо на 2-3 годинну пішу прогулянку, знайомитись із місцевістю.
  Нагулявши апетит - вечеряємо і вирушаємо спати. День був насиченим, але попереду ще багато цікавого.

 • День 2

  Прокидаємося, робимо зарядку, снідаємо.
  Сьогодні діти чекають першого підйому на вершину. Це буде гора Магурка (1024 м) – маршрут не складний, займе близько 2,5 годин. Набір висоти всього 400 метрів – ми враховуємо, що учасники походу мають звикнути до навантажень, карпатського повітря, пройти акліматизацію. Перед сходженням діти обов'язково прослухають інструктаж, а вже на узвозі влаштуємо справжній пікнік у лісі. Сьогодні діти навчаться правильно розводити багаття, з одного сірника. Відпочинемо, поділимося емоціями, насолодимось карпатськими пейзажами і поїдемо назад на базу.
  Вечеря. Вечірні розмови біля багаття біля річки. Відбій о 22.00 год.

 • День 3

  Сьогодні на дітей чекають нові відкриття – ми вирушаємо на полонину Кринта в гості до гуцульських сироварів, де знайомитимемося з традиціями сироваріння.
  Діти побачать і дізнаються, як готуються сири бринза, бутс та вурда. Пообідають баношем і продегустують ті самі сири.
  Після обіду відпочиваємо, ніжимось на сонечку, насолоджуючись видами Карпат. Вирушаємо назад на базу.
  Вечеря, вечірні посиденьки біля багаття, відбій. Надихавшись свіжим повітрям, діти засинають швидко і сплять міцно.

 • День 4

  На сьогоднішній день заплановано екскурсію до Кривопілля. Діти познайомляться з гуцульською культурою: відвідають етнографічний музей «Хата Гражда» (найстаріша хата в окрузі, яку у 1993 році відреставрували та відкрили для відвідувачів), музей народних музичних інструментів (послухають історію їхнього походження та як звучить кожен із них), а також подивляться на старовинну Церкву Різдва Пресвятої Богородиці. Після екскурсійної програми на дітей чекає перекус і трансфер назад на базу.
  Вечірня програма стандартна – смачна вечеря, відпочинок біля багаття, відбій о 22.00 год.

 • День 5

  Діти вже роззнайомилися, здружилися та готові разом підкорювати складніші маршрути карпатських гір.
  Сьогодні ми вирушимо на вершину гори Поп-Іван (Чорногорський) – найвища точка – 2020 метрів, набір висоти – 1170 м. Стежка починається із с. Шибене, куди ми приїдемо автобусом. Сходження займає близько 4 годин. На вершині відпочиваємо, фотографуємося біля занедбаної обсерваторії «Білий слон» та спускаємося іншим маршрутом до с. Дземброня.
  День буде складний і насичений, але емоції незабутні. Діти, хоч і втомляться, але будуть горді, що подолали такий маршрут і піднялися на м. Поп-Іван, тож приготуйтеся їх хвалити.
  Після повернення на базу на нас чекає гаряча вечеря та відпочинок біля багаття (якщо залишаться сили на розмови). Відбій. Завтра нові пригоди. Водні.

 • День 6

  Сьогодні підкорюватимемо не гори, а гірську річку. На дітей чекає сплав по річці Чорний Черемош. На рафтах. Довжина дистанції – 10 км. Перед стартом проходимо інструктаж, одягаємо рятувальні жилети та каски. Після сплаву повертаємось на базу. Обідаємо. До вечора вільний час.

 • День 7

  Підйом, зарядка, сніданок та повна готовність підкорювати нову вершину. Сьогодні у нашому розкладі підйом на гору Синиці (1186 м). Сходження починається із с. Криворівня, загальна тривалість маршруту – 9 км (за часом – 3-4 години). На вершині гори діти побачать вражаючий кам'яний ліс – потужні брили висотою 15-20 метрів. Після фотосесії та відпочинку спускаємося вниз і вирушаємо назад на базу, де на нас вже чекає смачна вечеря та традиційний вечір біля багаття.

 • День 8

  Сьогодні день відпочинку для тих, хто залишається з нами ще на один тиждень, або ж прощання з друзями та дорога до Івано-Франківська для тих, хто вирушає додому. Також сьогодні ми зустрінемо нових учасників табору, які приїдуть на другий тиждень зміни, та переїдемо на іншу базу – до с. Красник.

 • День 9

  Новий день – нові пригоди. Піднімаємось на гору Костриця (1512 м). Маршрут нескладний, стежка досить полога. Найшвидшою стає вже ближче до вершини. Гора Костриця знаходиться на хребті Кострич, який розташований паралельно до Чорногорського. Тому, піднявшись на гору, ми побачимо Чорногору зовсім поряд, і це неймовірні відчуття – коли перед тобою гора, а над нею хмари. А ще звідси ми побачимо гору Шпіци, а вже завтра будемо на її вершині.
  Відпочивши на горі, спускаємось униз і повертаємось на базу. Вечеряємо, ділимося емоціями, знайомимося ближче з учасниками, що знову прибули, і вирушаємо спати. На ранок на нас чекають нові пригоди.

 • День 10

  Підйом, заряджання, сніданок. Сьогодні ми маємо підйом на висоту 1863 м над рівнем моря – підкорюватимемо гору Шпіци (ту саму, на яку вчора дивилися з гори Костриця). Автобусом вирушаємо до с. Швидк, а звідти вже починаємо сходження. Гора Шпіци повністю виправдовує свою назву: її зовнішній вигляд – унікальні кам'яні насипи природного походження заввишки від 20 до 50 метрів. Піднявшись на вершину, ми відпочиваємо, їмо, насолоджуємося видом на інші вершини та починаємо спуск. Ближче до вечері повертаємось на базу – втомлені, але щасливі.
  Відпочинок з друзями та відбій за розкладом.

 • День 11

  Сьогодні на дітей чекає екскурсія до Буковеля. Після зарядки та сніданку, автобус відвезе нас туди. На Буковелі ми проведемо майже весь день. Тут можна погуляти, піднятися на оглядових витягах, покататися на атракціонах (за бажанням). Нагулявши апетит ми перекусимо і поїдемо назад на базу. Тут вечеряємо, відпочиваємо, спілкуємось і готуємося до завтрашнього підйому на гору Біла Кобила.

 • День 12

  Вершина, на яку ми підніматимемося сьогодні має висоту 1477 м, і маршрут починається із с. Верховина. Така цікава назва біля гори тому, що в її центральній частині є сідловина, яка вкрита кам'яними розсипами, надаючи їй форму кінського тіла. А біла – бо через круті схили тут довго не тане сніг.
  Вершина гори практично плоска, з неї відкривається чудова панорама і добре видно «кінський хвіст» – нагромадження кам'яних брил, які, за легендою, ховають могилу Олекси Довбуша.
  Загальна тривалість маршруту – 9 км. Гулятимемо весь день, на базу повернемося до вечері.

 • День 13

  А сьогодні – день рафтингу. Готуємо руки, веслуватимемо підкорюючи гірську річку Чорний Черемош. Перед стартом уважно слухаємо інструктаж, надягаємо каски та рятувальні жилети і вперед за незабутніми емоціями. Поплаваємо, відпочинемо, перекусимо, далі ще трохи рафтингу і назад на базу – їсти, спілкуватися та готуватися до походу на найвищу гору в Україні.

 • День 14

  Сьогодні на нас чекають «великі справи». А точніше підйом на Говерлу: найвищу точку українських Карпат. Маршрут починається зі спортивної бази Заросляк, до якої ми дістанемося автобусом. Час підйому – близько 3,5 годин. Опинившись на вершині робимо групові фотографії, селфі та телефонуємо батькам, повідомити, що знаходитесь на висоті 2061 метр 😉
  Трохи відпочивши, спускаємось униз і повертаємось на базу.
  Вечеря, прощальний вечір біля багаття, обмін номерами телефонів, фотографії на згадку. Відбій.

 • День 15

  Останній день. Сьогодні повертаємось додому. Снідаємо, збираємо речі та їдемо до Івано-Франківська, забираючи із собою спогади про чудово проведений час у Карпатах.

ВІДПОВІДІ, ЩО ДАВАЮТЬСЯ НА ВАШІ ПИТАННЯ (ЧАДО):

 • Хто керує групою? - Групу ведуть досвідчені (не менше 4-х років досвіду проведення дитячих гірських таборів і не тільки) інструктори та вихователь.
 • Де живемо та їмо? - Житимемо у Верховині, приватному будинку на 20 осіб. Розміщення у кімнатах по 2,3 особи. Гаряча вода, туалет, душ є. Домашня кухня - 3 рази на день (щільні сніданки та вечері, ланч-бокси в походи).
 • Що із медициною? - Вихователь має спільну аптечку. Перша допомога буде надана на місці. Будь-які дії з лікування будуть обговорені з батьками по телефону. Найближчий медичний пункт знаходиться в с. Верховина. ВАЖЛИВО: Дайте із собою дитині ліки від її особистих, специфічних захворювань, наприклад, протиалергенні препарати. Обов'язково попередьте менеджера, інструктора, вихователя про такі захворювання.
 • З якого віку берете дітей? – Беремо дітей від 7 років. Обсяг групи 10-15 людина (крім інструкторів і вихователя).
 • Батькам можна до табору з дітьми? - Можна і навіть треба! Табір цікавий дітям, підліткам, студентам, дорослим.
 • Чи потрібні гроші дитині у таборі? - Дрібні гроші на чіпси, морозиво та шоколад зайвими не будуть. Зазвичай батьки видають із собою від 100 до 500 грн. Деякі зовсім не видають. Вчиняйте на ваш розсуд.

Список необхідного спорядження:

ДЛЯ ПОХОДІВ І СХОДЖЕНЬ:

 • Термос 0.7-1 літр
 • Рюкзак 25-30 літрів
 • 2-і пари шорт
 • 2-і пари футболок
 • Спортивні штани
 • Взуття для сходження
 • Змінне взуття
 • Сандалії (тапочки)
 • Кепку від сонця
 • Вітровка, дощовик
 • Кофта флісова
 • Окуляри та крем від сонця
 • Репелент від комах, яких практично немає, але про всяк випадок
 • Ліхтарик - краще налобний

ДЛЯ РАФТИНГУ:

 • Спортивні штани або бриджі, що прикривають коліна
 • Футболка з довгим рукавом
 • Кеди, кросівки чи міцні сандалії

ДЛЯ ТАБОРУ:

 • Шорти
 • Джинси, светр, сорочка
 • Змінна пара взуття
 • Головний убір, що захищає від сонця
 • Персональний медичний набір ліків для специфічних випадків (обов'язково!)
 • Рушник та туалетне приладдя
 • Країна

  Україна

 • регіон

  Карпати

 • Вид відпочинку

  Активний

 • Рівень підготовки

  Початковий

 • Лідери групи
 • Розмір групи

  7-15 осіб

 • Тривалість

  від 8 до 15 днів

 • Строки проведення

  1-ша зміна: 13-20.06
  2-а зміна: 20-27.06
  3-та зміна: 11-18.07
  4-а зміна: 18-25.07
  5-та зміна: 08-15.08
  6-та зміна: 15-22.08

 • Нитка маршруту
У вартість входить
 • Проживання у приватному будинку, розміщення 2-4 особи у кімнаті.
 • 3-разове харчування в таборі.
 • Трансфер із Івано-Франківська до місця табору та назад.
 • Дозвіл на перебування у заповіднику (ландшафтному парку).
 • Лазня.
 • Супровід досвідченими гідами.
 • Транспортний супровід упродовж програми.
 • Дрова для вечірнього багаття.
 • Медична страховка.
 • Забезпечення водним спорядженням: надувні байдарки, рафти, весла, каски, спасжилети, рятувальні кінці.
 • Трекінгові ціпки.
 • Менеджерський супровід.
У вартість не входить
 • Трансфер із вашого міста проживання до Івано-Франківська та назад.
 • Прохолодні напої
 • Додаткові екскурсії
 • Інші нюанси, які не вказані у розділі «У вартість включено»

Організатор зберігає за собою право змінити програму за умовами безпеки, або форс-мажорними обставинами (що не залежать від організатора).
Організатор не відповідає за події третіх осіб чи організацій, якось: авіакомпанії, місцева влада відвідуваних держав, опозиція тощо.

ЧОМУ З Extreme party?

 • Для нас туризм не бізнес, а спосіб життя

 • Водимо дитячі групи понад 10 років, з 2008 року

 • Розумні, добрі, веселі інструктори та вихователі

 • Мотивуємо дітей, але не муштруємо

 • Діти 100% захочуть приїхати до нас ще раз

 • Такі табори робимо тільки ми